Ваша Готівочка

Відсоткова ставка, % за добу

2

Мінімальна сума, грн

200

Максимальна сума першого кредиту, грн

7000

Максимальна сума, грн

7000

Мінімальний термін, днів

1

Максимальний термін, днів

16

Вік, років

18 – 70

Тип кредиту

готівкою, онлайн

Швидко гроші на будь-які потреби, онлайн кредит на картку або готівкою

“Ваша готівочка” надає свої послуги з кредитування (швидкі займи) в Україні починаючи з 2012 року. Перше відділення було відкрито в м.Миколаїв, але поступово мережа відділень “Ваша готівочка” розвивалась, а станом на теперішній час відділення “Ваша готівочка” присутні у більшості міст України. Якщо Вам потрібні швидко гроші, а відділення “Ваша Готівочка” у вашому місті відсутнє – Ви можете скористатись онлайн кредитуванням, подавши заявку через офіційний вебсайт компанії для отримання грошей на банківську картку не виходячи з дому. “Ваша готівочка” – це один з небагатьох сервісів, що об’єднує в собі можливість отримання кредиту як готівкою, так і онлайн, на банківську картку. Спеціалізується компанія саме не швидких короткотермінових кредитах, від 200 до 7000 гривень, терміном від 1 до 16 днів.

Що потрібно для отримання кредиту?

Кредити на картку та готівкою надаються всім громадянам України, віком від 18 років. Щоб отримати швидко гроші потрібен лише паспорт та код, а для пенсіонерів – додатково пенсійне посвідчення. У випадку отримання онлайн кредиту – обов’язково потрібна банківська картка для перерахування кредитних коштів (при поданні заявки карту потрібно буде веріфікувати, тобто пройти перевірку на предмет можливості зарахування коштів). Вся процедура подачі заявки та подальшого її розгляду не займає більше 15 хвилин.

Як можна погасити кредит?

Для погашення кредиту Ви можете звернутись безпосередньо до відділення “Ваша готівочка”, або ж внести оплату через термінал самообслуговування (мережа партнерів), відділення банку, чи сплативши онлайн на сайті компанії, в особистому кабінеті.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ваша Готівочка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *