Глобал Кредит

Відсоткова ставка, % за добу

1.4

Мінімальна сума, грн

200

Максимальна сума першого кредиту, грн

5000

Максимальна сума, грн

10000

Мінімальний термін, днів

1

Максимальний термін, днів

14

Вік, років

18+

Тип кредиту

готівкою, онлайн

Кредит готівкою без довідки про доходи до 10000 гривень

Терміново потрібні кошти, а позичити немає в кого? Глобал Кредит допоможе кожному! Експерт з мікрокредитування в Україні, надає кредити онлайн та кредити готівкою без довідки про доходи на термін до 14 календарних днів. Загальна сума кредиту може сягати до 10 000 гривень. Неважливо для чого Вам потрібні кошти: на подарунок, термінову покупку, чи інші непередбачувані витрати до заробітної плати – Глобал Кредит прийде на допомогу.

Взяти кредит у будь-якому населеному пункті України

Прийшовши на ринок Україна досить давно, Глобал Кредит спеціалізується як на онлайн мікрокредитуванні, так і на кредитах готівкою. Маючи власну мережу відділень компанія надає кредити у більшості крупних міст країни. В Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Одесі, Білій Церкві та багатьох інших населених пунктах. Загалом мережа налічує більше 70 точок кредитування. Завдяки цьому отримати гроші в кредит можливо декількома способами:

  • онлайн, на сайті організації;
  • готівкою, звернувшись в одну з точок кредитування Глобал Кредит.

Гроші в кредит за 60 секунд

Додатково, для постійних клієнтів, існують спеціальні умови кредитування. Окрім кредитів онлайн та кредитів готівкою без довідок продоходи, Глобал Кредит надає можливість швидкого кредитування лише за 60 секунд. Швидкий кредит можливо оформити за допомогою СМС-повідомлення на спеціальний короткий номер. Це зручний спосіб отримати гроші в кредит, коли у Вас відсутній доступ до мережі Інтернет, а найближча точка кредитування знаходиться досить далеко.

Зважаючи на всі зазначені вище переваги можна впевнено сказати, що Глобал Кредит може стати потужним та економічно вигідним рішенням для розв’язання будь-яких фінансових задач, що можуть спіткати кожного українця.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Глобал Кредит”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *