Alex credit

Відсоткова ставка

0.01 – 2 % за добу

Мінімальна сума, грн

100

Максимальна сума першого кредиту, грн

3000

Максимальна сума, грн

10000

Мінімальний термін, днів

5

Максимальний термін, днів

30

Вік, років

18+

Тип кредиту

онлайн

Подати заявку

Alexcredit – компанія, що вийшла на ринок України, як організація, що надає найбільш прості та доступні кредити. Місія Alexcredit полягає в звільненні своїх клієнтів від зайвої метушні при оформленні кредиту. Професійна команда постійно працює над тим, щоб зробити процес оформлення та надання кредиту більш простим та зручним для будь-якого клієнта, регулярно аналізуючи аналогичні операції у конкурентів та використовуючи їх досвід. Спеціалісти Alexcredit досконально знають як працює кредитна система в Україні і можуть завжди запропонувати більш зручні схеми кредитування. Завдяки цьому клієнтам не потрібно стояти в чергах, доводити свою платоспроможність та порядність. Все що потрібно для отримання кредиту – це подати онлайн заявку.

Розмір першого кредиту (якщо Ви вперше співпрацюєте з Alexcredit) не може перевищувати 3000 гривень. Проте, для нових клієнтів надається 100-відсоткова знижка – відсоткова ставка по кредиту становитиме лише 0,01%. Тобто, отримуючи кредит в 3000 гривень, потрібно повернути 3003 гривні, а отже плата за користування кредитом становитиме лише 3 грн! І хоча розмір першого кредиту є не досить великим, кожен успішно повернений кредит відкриває можливості для отримання кредитів з більш великим розміром кредитного ліміту.

Варто відмітити та наголосити увагу, що Alexcredit надає кредити без довідки про доходи та підтвердження платоспроможності, оскільки будує свої відносини з позичальником на довірчому діалозі.
Отримати кредит від Alex credit можливо в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Кропивницкому, Черкасах, Чернігові, Вінниці, Тернополі, Житомирі, Запоріжжі, Кривому Розі, Конотопі, Івано-Франківську, Миколаєві, Павлограді, Рівно, Сумах, Білій Церкві, Ужгороді, Умані, Херсоні, Хмельницькому, Чернівцях та інших регіонах України.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Alex credit”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *