KLT Credit

Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1 відгук)

Відсоткова ставка

0.81 – 1.20 % за добу

Мінімальна сума, грн

500

Максимальна сума першого кредиту, грн

2500

Максимальна сума, грн

10000

Мінімальний термін, днів

7

Максимальний термін, днів

65

Вік, років

18 – 75

Тип кредиту

онлайн

Подати заявку

KLT Credit – досить молода компанія з надання кредитних послуги на ринку України, що одразу вібрала всі позитивні риси конкурентів. Надає послуги з короткотермінових кредитів онлайн для громадян України, віком від 18 років. Порядок оформлення та отримання онлайн кредиту зводиться до декількох простих кроків. Розгляд заявок відбувається постійно, без вихідних, 24 години на добу, завдяки чому можливо отримати кредит навіть вночі.

Основний принцип роботи компанії полягає в довірі між клієнтом та кредитором, що в свою чергу надає кожному позичальнику ряд переваг у порівнянні з іншими аналогічними сервісами в Україні:

  • низька відсоткова ставка по кредиту;
  • проста та прозора процедура оформлення кредиту;
  • можливість дострокового погашення кредиту.

Розгляд поданих заявок на отримання кредиту відбувається досить швидку, в середньому до 15 хвилин. Виплати по кредиту можливо здійснювати будь-яким із запропонованих компанією способом, починаючи від оплати на сайті кредитною картою і закінчуючи оплатою через термінал в мережі партнерів.

Окремо варто звернути увагу на досить великий перелік різноманітних акційних пропозицій щодо видачі кредитів, наведений на сайті компанії, та програм лояльності. Завдяки таким пропозиціям можливо отримати кредит онлайн на індивідуальних ексклюзивних умовах: знижений відсоток по кредиту, знижки на повторний кредит та багато іншого.

1 відгук для KLT Credit

  1. Оцінено в 5 з 5

    Бородавка Вктор Анатолйович

    Перед днем рождения остался без денег, а гостей уже созвал. Плюнул на всё и оформил быстрый кредит в «Клт кредит». Ребята порадовали! Считай подарок сделали – всё быстренько посчитал, оформил за минут 5, а деньги пришли минут через 20 максимум. При этом сделал всё не выходя из дома – шик! Долг погасил быстро и без больших переплат, кредитор это позволяет. Супер!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *