MICROCREDIT

Відсоткова ставка

1.7 % за добу

Мінімальна сума, грн

1500

Максимальна сума першого кредиту, грн

10000

Максимальна сума, грн

25000

Мінімальний термін, днів

122

Максимальний термін, днів

365

Вік, років

21+

Тип кредиту

готівкою

Регіон*

Бахмач, Бердичів, Біла Церква, Борзна, Виноградів, Володимир-Волинський, Городня, Долина, Дубно, Житомир, Івано-Франківськ, Калуш, Кам’янець-Подільський, Ковель, Козятин, Коломия, Конотоп, Коростень, Кременчук, Кропивницький, Луцьк, Львів, Мена, Надвірна, Ніжин, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Полонне, Полтава, Прилуки, Рівне, Свалява, Стрий, Суми, Тернопіль, Умань, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чортків, Шепетівка, Шостка

Подати заявку

Інколи онлайн кредитування є не самим зручним способом вирішення фінансових проблем. Наприклад, за відсутності банківської картки, яка обов’язково потрібно для отримання онлайн кредиту. В такому випадку звернутись потрібно до кредиторів, що надають кредит безпосередньо в готівковій формі. Одним з найпопулярніших та найрозповсюдженіших сервісів короткотермінового готівкового (офлайн) мікрокредитування є Microcredit.

Фінансова компанія Microcredit була створена у 2010 році. Орієнтована на короткотермінові та швидкі кредити для населення України, з мінімальним пакетом документів (без будь-яких довідок про доходи та поручителів). В 2016 році компанія отримала перемогу в конкурсі торгових марок, як краща в номінації «Краща програма швидкого мікрокредитування».

Варто відмітити, що компанія орієнтує частину своїх продуктових пропозицій на людей пенсійного віку, тобто піклується про всі типи населення, а широка мережа відділень видачі кредитів та обслуговування клієнтів дозволяє охопити територіально більшу частину України.

Основні переваги кредитування від Microcredit:

  • кредити на суму від 1500 до 25000;
  • без будь-яких зайвих документів (довідка про доходи, довідка з місця роботи тощо);
  • без поручителів та посередників;
  • протягом 24 годин;
  • якісна підтримка за номером гарячої лінії 0 (800) 30 60 50.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MICROCREDIT”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *